Кафедра литейного производства черных и цветных металлов

Национальный технический университет Украины "КПИ им. Игоря Сикорского"

90. Кто много знает, с того больше спрос за незнание.

Нашли ошибку в тексте? Выделите текст, нажмите Shift+Enter и отправьте нам сообщение.

Осінні канікули в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Шановні школярі, вчителі, батьки!

Запрошуємо вас прийняти участь у загальноуніверситетському заході «Осінні канікули в КПІ» з 29 жовтняпо 2 листопада 2018 року.

Програма заходу:
10.00 – 10.30 – екскурсія, знайомство з історією «Київської політехніки» у Державному політехнічному музеї (пр. Перемоги, 37, корп. 6).
10.30 – 12.00 – знайомство з нашим факультетом та кафедрою.
12.00 – 12.30 – екскурсія у Науково-технічній бібліотеці.

Пропонуємо заповнити форму учасника для найкращої організації заходу.

Графік складання заліків з переддипломної практики ОПП магістр

Графік складання заліків студентами ІІ курсу гр. ФЛ-71мп, ФЛ-72мп та ФЛ-з71м

з переддипломної практики ОПП магістр

Склад комісії Дата, час та місце складання заліку

31.10 середа

Савощенко Г.В.

Сальченко В.І.

Стаднійчук В.С.

Залік приймається при наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками.

3. Підпису Шейка О.І. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету.

4. Підпису Лютого Р.В. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім'я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи).

5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з науково-дослідної практики на трьох мовах (українською, англійською та російською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом (надіслати на електронну пошту Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. , у листі та у файлі вказати ПІБ та назву звіту).

6. Методички з програмою переддипломної практики.

Презентація програм академічної мобільності

Шановні колеги!

Відділ академічної мобільності запрошує студентів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського на презентацію програм академічної мобільності 11 жовтня 2018 о 16:00 за адресою: вул. Металістів, 5-а, 31 корпус, Зала Засідань.

www.mobilnist.kpi.ua
Тел.: (044) 204 99 55

Відкрито конкурсний набір за проектами академічної мобільності в рамках програми "Еразмус+"

До уваги студентів, викладачів та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського!

Відкрито конкурсний набір за наступними проектами академічної мобільності в рамках програми "Еразмус+":

Норвезький університет технічних та природничих наук - для магістрів за напрямами Sustainable Manufacturing та Computer Science - на 5 місяців - дедлайн подачі документів - 03.10.2018

Національна школа хімії (Лілль, Франція) - для магістрів інженерно-фізичного факультету - на 5 місяців - дедлайн подачі документів - 10.10.2018

Лодзька політехніка (Польща) - для бакалаврів, магістрів та аспірантів - на 5 місяців - дедлайн подачі документів - 10.10.2018

Університет Думлупінар (Туреччина) - для бакалаврів, магістрів та аспірантів - на семестр, для викладачів та працівників - на 5 днів - дедлайн подачі документів - 12.10.2018

Університет Гронінгену (Нідерланди) - для бакалаврів, магістрів - на семестр; для викладачів та працівників - на 5 днів - дедлайн подачі документів - 05.10.2018

Також відкрито набір на програму подвійного диплому з Корейським інститутом науки та технологій – для магістрів та аспірантів - дедлайн подачі документів - 19.10.2018 - mobilnist.kpi.ua/kist

Всі деталі за посиланням: mobilnist.kpi.ua/creditna-mobilnist

З повагою,
Команда відділу академічної мобільності
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"