Кафедра литейного производства черных и цветных металлов

Национальный технический университет Украины "КПИ им. Игоря Сикорского"

163. Поговорите с человеком о нём и он будет слушать Вас часами. (Дизраэли)

Нашли ошибку в тексте? Выделите текст, нажмите Shift+Enter и отправьте нам сообщение.

Організаційні збори студентів 4 курсу

Організаційні збори студентів, щодо проведення вступних випробовувань на навчання для здобуття ступеня  магістра відбудуться 21 червня 2019 р. в ауд. 101 9 корпус о 12:00.

Детальна інформація про іспити та час І етапу конкрсного відбору 01.07.2019 - 09.07.2019

Матеріали конференції Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2019

Уважаемые коллеги!

По материалам работы
XІ-й Международной научно-технической конференции
«Новые материалы и технологии в машиностроении-2019»,
которая состоялась 30…31 мая 2019 г.
опубликован сборник материалов конференции

Всем участникам огромное спасибо за участие в конференции.
Приглашаем принять участие в работе XІІ-й Международной научно-технической конференции
«Новые материалы и технологии в машиностроении-2020».

лекція Професора Школи Хімії м. Лілль (Франція) Жана Бернара Вогта

Шановні колеги!

23.05.2019 року (в цей четвер) о 10.25 в аудиторії № 203-9 відбудеться відкрита лекція Професора Школи Хімії м. Лілль (Франція) Жана Бернара Вогта на тему “Втомна поведінка матеріалів” в рамках академічного обміну Staff for Teaching програми Erasmus+ KA1.

Мова лекції - англійська
ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ. (студенти, аспіранти, викладачі і співробітники)

Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-51 з переддипломної практики

Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-51

з переддипломної практики

Склад комісії Дата, час та місце складання заліку

23.05четвер

ауд. 405-9

доц. Гурія І.М.

проф. Затуловський А.С.

ас. Лук’яненко І.В.

доц. Лютий Р.В.

доц. Самарай В.П.

доц. Фесенко М.А.

доц. Ямшинський М.М.

Баннікова Є.С.,

Бичков В.А.,

Живцов В.А.,

Згоранець О.В.,

Кирилков Р.В.,

Потапенко О.А.,

Сидоренко А.С.,

Халявкін А.А.,

Шевчун Д.Ю.

Залік приймається при наявності у студента:

1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці).

2. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками.

3. Підпису Фесенка М.А. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету (для тих студентів, які не планують продовжувати навчання в магістратурі).

4. Підпису Сиропоршнєва Л.М. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім’я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи).

5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з переддипломної практики на трьох мовах (українською, англійською та російською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом (надіслати на електронну пошту Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. , у листі та у файлі вказати ПІБ та назву звіту).

6. Методички з програмою переддипломної практики.

<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>