Беречь чужое достоинство.

Підготовчі курси

Інженерно-фізичний факультет (ІФФ) та Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського) склали угоду про співпрацю, яка включає організацію роботи підготовчих курсів на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, спрямованої на приведення рівня знань слухачів з математики та фізики до вимог університетських програм та програм ЗНО.

Підготовчі курси неоціненно збагачує життєвий досвід та допомогає в подальшому плавно адаптуватись до рівня вимог факультету, які в КПІ ім. Ігоря Сікорського є традиційно високим. Здобуті та систематизовані знання з фундаментальних дисциплін надають можливостіслухачам в майбутньому стати кращими студентами університету.

КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на підготовчі курси!

• Набір на підготовчі курси ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснюється в межах затвердженого ліцензійного обсягу.
  • Початок занять: з 01 жовтня, в міру комплектації навчальних груп.
  • Заняття проводяться в навчальних групах на базі університету.
  • Навчання здійснюється з трьох конкурсних предметів, що відповідають вибраному слухачами напрямку підготовки.
  • Згідно ліцензії, підготовка здійснюється з наступних предметів: Математика, Фізика, Хімія, Біологія,
  • Географія,  Іноземна мова, Історія України, Українська мова та література.
  • До роботи на підготовчих курсах залучені провідні викладачі університету, які мають багаторічний досвід роботи в системі доуніверситетської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Методичне та програмне забезпечення роботи підготовчих курсів дозволяє оптимально синхронізувати протягом навчального року два взаємопов’язаних процеси: поглиблену підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та приведення рівня знань слухачів з фундаментальних дисциплін до рівня вимог університетських програм.
  • Навчання платне. Оплата здійснюється відповідно до затверджених Кошторисів.

По закінченню підготовчих курсів проводиться підсумкова атестація, при вступі на інженерно-технічні напрямки підготовки. Слухачам додаються додаткові бали (згідно умов прийому до ВНЗ України).

• По закінченні навчального року слухач отримує Сертифікат з його підсумковим рейтингом, який є інтегральним показником якості його знань з трьох програмних конкурсних предметів. Цей показник формується впродовж всього терміну навчання, як результат постійного моніторингу Центром тестування та моніторингу знань КПІ ім. Ігоря Сікорського всіх видів навчальних досягнень слухача.
  • Основним видом самостійної роботи слухача підготовчих курсів впродовж навчального року є виконання та захист ним циклу індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету.
  • Очний контроль якості знань слухача з усіх предметів здійснюється у формі підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР).
  • На основі отриманого підсумкового рейтингу, при вступі на інженерно-технічні напрями підготовки, слухачеві додаються додаткові бали (згідно Умов прийому до ВНЗ України).

Порядок зарахування на підготовчі курси

Записатись на підготовчі курси можна особисто за адресою:
Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 129.

При собі необхідно мати:

• 2 фото (3 х 4),
  • ксерокопію паспорта (ксерокопію свідоцтва про народження),
  • ксерокопію витягу про реєстрацію місця проживання,
  • ксерокопію Ідентифікаційного номеру.

Телефони для довідок:

• понеділок-п’ятниця з 10:00 до 17:00; субота з 09:00 до 15:00
  • (044) 204 – 90 – 53
  • (097) 710 – 14 – 58

Попередня онлайн реєстрація

ФОРМИ НАВЧАННЯ:

ЕКСТЕРНАТ  (очно – заочна форма)
Форма дистанційного навчання, яка здійснює гнучке поєднання очної та заочної форм і надає можливість підготовки незалежно від місця проживання слухача  (щосуботи з 16:00 до 19:00)

ВЕЧІРНІ КУРСИ (тричі на тиждень з 16:00 до 19:00)

ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ:

7 місяців (для учнів 11-х класів – однорічний цикл підготовки)
    14 місяців (для учнів 10-х класів – дворічний цикл підготовки)

Щороку студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського стає близько 96% слухачів Підготовчих курсів!

За більш детальною інформацією звертатись:

Доуніверситетська пiдготовка в НТУУ "КПІ"
Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 129

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©