45. Когда невозможно работать напряженнее, начни работать умнее.

Булига Дмитро Сергійович

На Дарницькому вагоноремонтному заводі використовується технологія лиття в ПГФ, формовка в стопках.
На ПП «Ніко» використовують технології лиття виливків в ПГФ та технологію лиття виливків по моделям, що газифікуються під низьким тиском (0,2 – 0,9 атм.).
Вишневський ливарно – ковальський завод ГАКХ «Артем» використовує технології лиття виливків по моделях, що витоплюються, а також побачили, технологію лиття виливків в кокіль під тиском.
У Фізико – технологічному інституті металів та сплавів вченим секретарем інституту для нас була проведена лекція щодо розвитку ливарного виробництва та роль інституту в ньому. У ливарному цеху даного інституту використовують технологію  лиття виливків в ПГФ, технологію лиття виливків по моделям, що газифікуються . Також нам був показаний відділ цеху, де використовуються новітні технології CAD/CAMсистем та наочно показаний процес виготовлення моделі.
Відвідавши ДП «АНТОНОВ» ми ознайомились з технологією лиття під тиском.