64. На день надо смотреть как на маленькую жизнь. (М.Горький)

Демиденко Дмитро Анатолійович

На Дарницькому вагоноремонтному заводі використовується технологія лиття в ПГФ, формовка в стопках.
На ПП «Ніко» використовують технології лиття виливків в ПГФ та технологію лиття виливків за моделями, що газифікуються під низьким тиском (0,2 – 0,9 атм.).
Вишневський ливарно–ковальський завод ГАКХ «Артем» використовує технології лиття виливків за моделями, що витоплюються, а також побачили технологію лиття виливків в кокіль під тиском.
У Фізико–технологічному інституті металів та сплавів вченим секретарем інституту для нас була проведена лекція щодо розвитку ливарного виробництва та роль інституту в ньому. У ливарному цеху даного інституту використовують технологію  лиття виливків в ПГФ, технологію лиття виливків за моделями, що газифікуються. Також нам був показаний відділ цеху, де використовуються новітні технології CAD/CAM систем та наочно показаний процес виготовлення моделі.
Відвідавши ДП «АНТОНОВ» ми ознайомились з технологією лиття під тиском.