28. Смелый убежит, но не уступит.

Ігнатченко Аліна Вячеславівна

У звіті описано 6 заводів, відвіданих під час виробничої практики. Він складається з 6 розділів та додаткового графічного завдання. Обсяг роботи складає 53 сторінки.
Даний звіт представляє собою сукупність матеріалів, які відображають роботу ливарних цехів Фізико-технологічного інституту металів і сплавів НАН України, ПП «Ніко» заводу теплоізоляції, Вишневського ливарно-ковальського заводу ПАТ «Артем», ДП «Дарницького вагоноремонтного заводу», ПП «Ливарний двір» та ДП «Антонов».
У кожному з розділів була наведена характеристика відвіданого заводу, а саме: історія, структура ливарного цеху та технологічна характеристика виготовлення виробів, що включає в себе технологічний процес виготовлення виливків, форм і стрижнів, заливку, вибивку, обробку, очистку та контроль якості готової продукції, а також обладнання, що використовується для виготовлення виробів.