Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

Торопиться медленно.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Оніщук Аліна Іванівна

У звіті описано 6 заводів, відвіданих під час виробничої практики. Він містить  6 розділів та додаткове графічне завдання. Обсяг роботи складає 53 сторінки.
Даний звіт представляє собою сукупність матеріалів, що відображають роботу ливарних цехів Фізико-технологічного інституту металів і сплавів НАН України, ПП «Ніко» заводу теплоізоляції, Вишневського ливарно-ковальського заводу ПАТ «Артем», ДП «Дарницького вагоноремонтного заводу», ПП «Ливарний двір» та ДП «Антонов».
У кожному з розділів була наведена характеристика відвіданого заводу, а саме: історія, структура ливарного цеху та технологічна характеристика виготовлення виробів, що включає в себе технологічний процес виготовлення виливків, форм і стрижнів, заливку, вибивку, обробку, очистку та контроль якості готової продукції, а також обладнання, що використовується для виготовлення виробів.Також нам був показаний відділ цеху, де використовуютьсяновітнітехнологіїCAD/CAMсистем та наочно показаний процесвиготовленнямоделі.
 Звіт призначений для фахівців та всіх, хто цікавиться структурами ливарних цехів існуючих підприємств, а також різними технологічними процесами виготовлення виробів.

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©