Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

Уметь слышать, когда слушаешь.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Бойко М.В.

Метою переддипломної практики – є поглиблення і закріплення набутих теоретичних знань, придбання навичок їх практичного застосування для інженерного вирішення реальних питань і проблем на виробництві, у науково-дослідних, констукторсько-технологічних або проектних установах, вивчення технологічних процесів, устаткування, технологічної і проектно-конструкторської документації, структури керування підприємством, та його підрозділами, системи диспетчеризації і обліку, планування, маркетингу та менеджменту, економічних показників, систем охорони праці і протипожежної техніки, екологічних заходів, і також збирання і підготовка матеріалів, необхідних для виконання дипломного проекту або роботи.
Звіт представляє собою сукупність матеріалів, які відображають роботу ливарного цеху на ПП «Ніко», що знаходиться в с.м.т Коцюбинське, київської області, вулиця Понамарьова 7 на території ЗАТ «Белічанський завод теплозвукоізоляції». Директором та власником підприємства є випускник кафедри ЛВЧіКМ 1981 року Голубчик Сергій Георгійович.

Звіт з переддипломної практики

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©