Уметь слышать, когда слушаешь.

Бойко М.В.

Метою переддипломної практики – є поглиблення і закріплення набутих теоретичних знань, придбання навичок їх практичного застосування для інженерного вирішення реальних питань і проблем на виробництві, у науково-дослідних, констукторсько-технологічних або проектних установах, вивчення технологічних процесів, устаткування, технологічної і проектно-конструкторської документації, структури керування підприємством, та його підрозділами, системи диспетчеризації і обліку, планування, маркетингу та менеджменту, економічних показників, систем охорони праці і протипожежної техніки, екологічних заходів, і також збирання і підготовка матеріалів, необхідних для виконання дипломного проекту або роботи.
Звіт представляє собою сукупність матеріалів, які відображають роботу ливарного цеху на ПП «Ніко», що знаходиться в с.м.т Коцюбинське, київської області, вулиця Понамарьова 7 на території ЗАТ «Белічанський завод теплозвукоізоляції». Директором та власником підприємства є випускник кафедри ЛВЧіКМ 1981 року Голубчик Сергій Георгійович.

Звіт з переддипломної практики