13. За всякое порученное дело должен отвечать один человек. (Бисмарк)

Савченко С.В.

Звіт з переддипломної практики: 35 с., 9 рис., 5 табл., 40 першоджерел.

Об'єктом дослідження були процеси взаємодії металу з ливарною формою з диференційованими теплофізичними характеристиками

Мета роботи - дослідити вплив теплофізичних характеристик сипучих наповнювачів ливарних форм на структуру та властивості виливків, розробити теоретичні основи виготовлення лиття в піщані форми з диференційованими теплофізичними характеристиками на базі вивчення закономірностей управління цими властивостями.

В роботі визначені: способи інтенсифікації охолодження виливків у ливарних формах із незв’язаного вогнетривкого наповнювача, визначено механічні, фізичні і технологічні властивості кварцових та металевих наповнювачів, наведено теплофізичні властивості формувальних матеріалів, розглянуто особливості технології лиття за газифікованими моделями і можливості її застосування для управління формуванням виливки |виливок|.

НАПОВНЮВАЧ ФОРМИ, ЛИТТЯ ЗА МОДЕЛЯМИ, ЩО ГАЗИФІКУЮТЬСЯ, ТЕПЛОМАСОПЕРЕНЕСЕННЯ, ТЕПЛОЄМНІСТЬ І ТЕМПЕРАТУРОПРОВІДНІСТЬ ФОРМИ.