Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

13. За всякое порученное дело должен отвечать один человек. (Бисмарк)


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Савченко С.В.

Звіт з переддипломної практики: 35 с., 9 рис., 5 табл., 40 першоджерел.

Об'єктом дослідження були процеси взаємодії металу з ливарною формою з диференційованими теплофізичними характеристиками

Мета роботи - дослідити вплив теплофізичних характеристик сипучих наповнювачів ливарних форм на структуру та властивості виливків, розробити теоретичні основи виготовлення лиття в піщані форми з диференційованими теплофізичними характеристиками на базі вивчення закономірностей управління цими властивостями.

В роботі визначені: способи інтенсифікації охолодження виливків у ливарних формах із незв’язаного вогнетривкого наповнювача, визначено механічні, фізичні і технологічні властивості кварцових та металевих наповнювачів, наведено теплофізичні властивості формувальних матеріалів, розглянуто особливості технології лиття за газифікованими моделями і можливості її застосування для управління формуванням виливки |виливок|.

НАПОВНЮВАЧ ФОРМИ, ЛИТТЯ ЗА МОДЕЛЯМИ, ЩО ГАЗИФІКУЮТЬСЯ, ТЕПЛОМАСОПЕРЕНЕСЕННЯ, ТЕПЛОЄМНІСТЬ І ТЕМПЕРАТУРОПРОВІДНІСТЬ ФОРМИ.

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©