Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

7. Беспокойство не уменьшает завтрашнее сожаление. Оно уменьшает Вашу силу сегодня. (Кори Бум)


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Комп’ютеризовані процеси лиття

Нові матеріали забезпечують прогрес людства на усіх етапах його розвитку і є визначальними в наш час. Здобувши освіту за цією освітньою програмою ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами.

Ти одержиш фундаментальні знання в галузі металургії на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки.

Ми готуємо професіоналів високого рівня та надаємо всі можливості для подальшого успішного кар’єрного росту на сучасних підприємствах, в міжнародних та українських компаніях, де здобуті знання та навички високо цінуються роботодавцями.

Випускники впроваджують автоматизовані та комп’ютеризовані виробничі комплекси на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектують різноманітні технології на підприємствах металургійної, авіабудівної, машинобудівної галузей, працюють консультантами з інженерних питань на підприємствах галузі.

Шановні абітурієнти, під час вибору своєї професії пам'ятаєте, що всі спеціальності хороші, головне – бути затребуваним фахівцем і підходити до навчання і роботи творчо. Саме творчий підхід до вибраної справи допомагає стати висококваліфікованими фахівцями і майстрами своєї справи. Адже правильний вибір професії надалі визначає роботу, матеріальний стан і долю людини. Стати успішним фахівцем, творчою особою, щасливою людиною тобі, абітурієнт, допоможуть на кафедрі ливарного виробництва чорних і кольорових металів.

Хороша наукова і постійно обновляється лабораторна база, високий рівень професорсько-викладацького складу, сучасні технології навчання дозволяють готувати на кафедрі висококваліфікованих бакалаврів і магістрів. У аспірантурі щорічно навчається більше десяти наших випускників, що захистили магістерську випускну роботу.

Одержані в період навчання знання, уміння і навички в різних областях науки, техніки і комп'ютерних технологій, а також унікальна можливість паралельного вивчення інших (економічних) спеціальностей дозволяють нашим випускникам успішно конкурувати на ринку праці, мають перевагу у виборі місця роботи.

Для іногородніх студентів гарантоване місце в гуртожитку.

Для тих, хто по яких або причинам не може навчатися на денному відділенні, є заочна форма навчання.

 Випускники кафедри ЛВЧКМ можуть стати:

  • керівниками виробництва, оснащеного комп'ютерними системами управління технологічними процесами;
  • фахівцями з комп'ютерного проектування і моделювання технологічних процесів і устатковання ливарного виробництва;
  • інженерами з контролю якості;
  • інженерами по управлінню виробництвом.
  • інженерами-технологами ливарного виробництва;
  • фахівцями з ювелірного і художнього литва.

Перелік дисциплін

Детально...

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©