124. Все искусство к управлению сводится к двум вещам: одарять и карать. (Магомет 11)

Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Прийом на навчання за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст” здійснюється за конкурсом.

У терміни, визначені для подання документів, вступники особисто подають заяву в паперовій формі та документи:

• копію документа, що посвідчує особу;
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
  • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (Конкурсний відбір для цієї категорії вступників здійснюється за результатами вступних випробувань, сума яких являється конкурсним балом.
    У разі конкурсної ситуації серед вступників при однаковому конкурсному балі першочерговість надання рекомендації до зарахування регламентується абзацом другим п.8. параграфу 2 цього Положення .
    Фахові вступні випробування для вступників на навчання за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» проводяться за програмами ЗНО 2017 року (можлива участь у конкурсі з кількістю балів ЗНО 2016 та 2017 року));
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

У заяві в паперовій формі передбачається згода вступника на обробку персональних даних.

Інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами вступу на відповідні конкурсні пропозиції, установлені законодавством, у строки, визначені для прийому документів. Не подані своєчасно документи, що засвідчують спеціальні умови особи на участь у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти, унеможливлюють реалізацію таких спеціальних умов.

Оригінали документів при участі в конкурсі подаються вступником лише один раз (виконання вимог до зарахування).

Прийом заяв і документів, вступні випробування, та зарахування на навчання вступників на основі освітньо - кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст проводиться в такі строки:

Початок прийому заяв та документів - 12 липня

Закінчення прийому заяв та документів - 24 липня о 18:00

Строки проведення вступних випробувань - 25 – 31 липня

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення - не пізніше 12 години 01 серпня

Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення - не пізніше 12 години 05 серпня

Навчальний план підготовки

Більш детальну інформацію про умови відбору та пільги можна отримати за адресою: