Спільний факультет | Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

182. Чистая совесть – самая лучшая подушка. (Ибсен)

Спільний факультет

Вчи німецьку у Київському Політехнічному Інституті на Спільному факультеті Машинобудування та отримай змогу навчатися у Отто-фон-Геріке Університеті Магдебурга

На перших чотирьох курсах студенти Спільного факультет у навчаються за інтегрованими навчальними планами у спільних потоках зі студентами НТУУ «КПІ». Додатково протягом 10-12 годин на тиждень поглиблено вивчають німецьку мову за спеціальними методиками. Починаючи з ІІІ курсу, фахові дисципліни викла дається німецькою мовою, у тому числі професорами Отто-фон-Геріке університету Магдебурга. Після проходження курсу навчання і захисту атестаційної роботи або здачі державного іспиту студент отримує диплом бакалавра державного зразка.
В період навчання на ІІ-IV курсах студентам надається можливість проходження додаткової мовної практики за участю викладачів Отто-фон- Геріке університету Магдебурга. Після четвертого року навчання студенти здають іспит TestDaF. Позитивно зданий іспит дає можливість студентам продовжити навчання, в процесі якого вони опановують магістерський курс в Отто-фон-Геріке університеті Магдебурга. Після захисту магістерської роботи в Німеччині студенти отримують
диплом Магістра наук німецького зразка, а також після захисту в Україні — диплом магістра українського зразка.

table1

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©