79. Большому кораблю – большое кораблекрушение.

Ми ВКонтактіFacebookTwitterGoogle+

Мисюра Сергій Валерійович. Внутрішньоформове модифікування при виробництві двобічних виливків з різнорідних чавунів з використанням механічної перегородки

РЕФЕРАТ
Дипломна робота: 129 с., 79 рис., 9 табл., 89 посилань.

Об’єкт дослідження – Процеси виготовлення якісних литих двобічних деталей із різнорідних чавунів з використанням розділової механічної перегородки.

Мета роботи – Розроблення технологічного процесу диференційованого модифікування рідкого чавуну в реакційних камерах ливникової системи ливарної форми різнорідними за функціональним призначенням модифікаторами для виробництва двобічних виливків з зносостійким поверхневим робочим шаром і м’якою в’язкою ударостійкою матричною підкладкою.

Методи дослідження – Мета і поставлені в роботі задачі обумовили проведення комплексних теоретичних і експериментальних досліджень, оброблення результатів експерименту проводилось переважно стандартизованими методами оцінки хімічного складу, мікроструктури, механічних властивостей металу.

Результати роботи – Встановлено основні закономірності диференціації структури та властивостей двобічних виливків, досліджено процес взаємодії різномодифікованих чавунів з розділовою перегородкою.

Ступінь впровадження – Розроблені процеси виготовлення виливків різними способами апробовано в лабораторних і виробничих умовах, деякі із них впроваджено у виробництво.

Галузі застосування – Металургія, машинобудування тощо.
Прогнозні припущення – Вивчені технологічні процеси виготовлення двобічних виливків безумовно мають значну перспективу щодо виробництва високоякісних литих деталей.
МОДИФІКУВАННЯ, МІКРОСТРУКТУРА, ЛИВАРНІ ВЛАСТИВОСТІ, КРИСТАЛІЗАЦІЯ, ТВЕРДІСТЬ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ПРОЦЕСИ, ДИФЕРЕНЦІАЦІЯ СТРУКТУРИ, ТЕМПЕРАТУРА, ДВОБІЧНИЙ ВИЛИВОК.

Повний текст...