Не навязываться в фавориты к Фортуне.

Буздиган Євгеній Сергійович

Дана робота – є дипломним проектом до освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст». Обсяг пояснювальної записки сторінок 120, таблиць 32, креслень 8, додатків 6.

Об'єкт проектування – розробляється технологічний процес виготовлення виливка з сплаву АК7 «Патрубок» та О5Ц5С5 «Втулка підшипника» масою 1 кг та 0,9 кг литтям за моделями, що газифікуються.

Предмет проектування – технологія виготовлення виливків, проектування ливарного комплексу.

В процесі проектування була – розроблена технологія виготовлення виливка, виконано технічне планування ливарного комплексу і вибіробладнання.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 50 кг) виливків із залізо-вуглецевих та кольорових сплавівсередньої складності в умовах серійного або масового виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників та приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця за рахунок використання останніх досягнень у галузі охорони праці.