Предпочитать голод обеду с кем попало.

Нетребко Вадим Володимирович

Тема дипломного проекту: Ливарний комплекс вагоноремонтного заводу з розробленням технології виготовлення виливків.

Дипломний проект: 167 с., 21 рис., 56 табл., 7 додатків, 31 посилання.

Об’єкт проектування  ̶  реконструкція ливарного цеху потужністю 5000 т придатних виливків за рік з технологіями виготовлення виливків різної маси.

Мета проекту – технічне переозброєння існуючого ливарного цеху виготовлення виливків із сплавів на основі заліза.

Метод проектування – використано графічний площинний метод проектування.

Результати проектування – реконструйовано ливарний цех виробництва сталевих виливків в вагоноремонтній галузі, розроблено технології виготовлення виливків різної маси методом лиття в разові об’ємні сирі піщано-глинясті форми.

Прогнозні припущення використання об’єкта проектування – реконструкція цеху може бути використана на існуючому підприємстві ДП «ДВРЗ». За техніко-економічними показниками реконструйований ливарний цех має суттєві переваги у порівнянні з діючим цехом.

ЛИТТЯ В ПІЩАНО-ГЛИНЯСТІ ФОРМИ «ПО-СИРОМУ», СТАЛЬ, ОПОКА, МОДЕЛЬНА ПЛИТА, ФОРМА