119. Торопись неспеша.

Євдокименко Вікторія Олександрівна

Дипломний проект: 183 с., 13 рис., 57 табл., 5 додатків, 17 посилань.

Об’єкт проектування  –  реконструкція ливарного цеху потужністю  1500 т придатних виливків за рік з технологіями виготовлення виливків різної маси.

Мета проекту – технічне переозброєння існуючого ливарного цеху виготовлення виливків із сплавів на основі заліза.

Метод проектування – використано графічний площинний метод проектування.

Результати проектування – реконструйовано ливарний цех виробництва виливків із сплавів на основі заліза, розроблено технології виготовлення виливків різної маси і різними способами.

Прогнозні припущення використання об’єкта проектування – реконструкція цеху може бути використана на існуючому підприємстві        ПП «Ніко». За техніко-економічними показниками реконструйований ливарний цех має суттєві переваги у порівнянні з діючим цехом.

ЛИТТЯ     ЗА МОДЕЛЯМИ, ЩО ГАЗИФІКУЮТЬСЯ, ПІНОПОЛІСТРОЛ, СІРИЙ ЧАВУН, КОНТЕЙНЕР, АВТОКЛАВ, ЛИТТЯ В ПІЩАНО-ГЛИНЯСТІ ФОРМИ, МОДЕЛЬНА ОСНАСТКА, ПРЕС-ФОРМА.