Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

15. Кто кричит, того плохо слышно. (Народная мудрость)


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Смірнов Вадим Андрійович

Ливарний комплекс машинобудівного заводу з розробленнямтехнологіївиготовленнявиливків

116 сторінок, 9 креслень, 32 таблиці, 8 рисунків.

Метою проекту є розроблення ливарного комплексу машинобудівного заводу з виробництва виливків з чавуну СЧ20 потужністю 2000 тонн придатних виливків за рік.

При розробленні цеху опиралися на головні технічні напрямки в розвитку галузі машинобудування, а також на правила та рекомендації щодо проектування і будування, користувалися каталогами типових проектів, чинними нормативами та керівними нормативними документами з ливарного виробництва.

В проекті запропоновані ефективні варіанти технологічнихпроцесів виготовлення виливків та оптимального використання високопродуктивного устаткування, яке забезпечує ці технологічні процеси.

Використовування в цеху сучасного устаткування дає можливість використовувати прогресивні технологічні процеси виготовлення виливків у разових піщано – глинястих формах та литтям за моделями,що газифікуються.
Представленийзмішувач періодичної дії може бути використаний для роботи в ливарних цехах.

Економічні розрахунки підтверджують правильність виконаного технічного переозброєння існуючого цеху і вибору технологічних процесів виготовлення виливків.

ВИЛИВОК, СТРИЖЕНЬ, ЧАВУН, ПІЩАНОГЛИНЯСТА ФОРМА, ГАЗИФІКУЄМІ МОДЕЛІ, ОПОКА, СТРИЖНЕВИЙ ЯЩИК, ШИХТА, ПІЧ ПЛАВИЛЬНА, СОБІВАРТІСТЬ.

 

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©