Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitterGoogle+

189. Сознание царствует, но не управляет. (Валери)


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Смірнов Вадим Андрійович

Ливарний комплекс машинобудівного заводу з розробленнямтехнологіївиготовленнявиливків

116 сторінок, 9 креслень, 32 таблиці, 8 рисунків.

Метою проекту є розроблення ливарного комплексу машинобудівного заводу з виробництва виливків з чавуну СЧ20 потужністю 2000 тонн придатних виливків за рік.

При розробленні цеху опиралися на головні технічні напрямки в розвитку галузі машинобудування, а також на правила та рекомендації щодо проектування і будування, користувалися каталогами типових проектів, чинними нормативами та керівними нормативними документами з ливарного виробництва.

В проекті запропоновані ефективні варіанти технологічнихпроцесів виготовлення виливків та оптимального використання високопродуктивного устаткування, яке забезпечує ці технологічні процеси.

Використовування в цеху сучасного устаткування дає можливість використовувати прогресивні технологічні процеси виготовлення виливків у разових піщано – глинястих формах та литтям за моделями,що газифікуються.
Представленийзмішувач періодичної дії може бути використаний для роботи в ливарних цехах.

Економічні розрахунки підтверджують правильність виконаного технічного переозброєння існуючого цеху і вибору технологічних процесів виготовлення виливків.

ВИЛИВОК, СТРИЖЕНЬ, ЧАВУН, ПІЩАНОГЛИНЯСТА ФОРМА, ГАЗИФІКУЄМІ МОДЕЛІ, ОПОКА, СТРИЖНЕВИЙ ЯЩИК, ШИХТА, ПІЧ ПЛАВИЛЬНА, СОБІВАРТІСТЬ.

 

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©