15. Кто кричит, того плохо слышно. (Народная мудрость)

Смірнов Вадим Андрійович

Ливарний комплекс машинобудівного заводу з розробленнямтехнологіївиготовленнявиливків

116 сторінок, 9 креслень, 32 таблиці, 8 рисунків.

Метою проекту є розроблення ливарного комплексу машинобудівного заводу з виробництва виливків з чавуну СЧ20 потужністю 2000 тонн придатних виливків за рік.

При розробленні цеху опиралися на головні технічні напрямки в розвитку галузі машинобудування, а також на правила та рекомендації щодо проектування і будування, користувалися каталогами типових проектів, чинними нормативами та керівними нормативними документами з ливарного виробництва.

В проекті запропоновані ефективні варіанти технологічнихпроцесів виготовлення виливків та оптимального використання високопродуктивного устаткування, яке забезпечує ці технологічні процеси.

Використовування в цеху сучасного устаткування дає можливість використовувати прогресивні технологічні процеси виготовлення виливків у разових піщано – глинястих формах та литтям за моделями,що газифікуються.
Представленийзмішувач періодичної дії може бути використаний для роботи в ливарних цехах.

Економічні розрахунки підтверджують правильність виконаного технічного переозброєння існуючого цеху і вибору технологічних процесів виготовлення виливків.

ВИЛИВОК, СТРИЖЕНЬ, ЧАВУН, ПІЩАНОГЛИНЯСТА ФОРМА, ГАЗИФІКУЄМІ МОДЕЛІ, ОПОКА, СТРИЖНЕВИЙ ЯЩИК, ШИХТА, ПІЧ ПЛАВИЛЬНА, СОБІВАРТІСТЬ.