197. Всякое слово без дела ничтожно и пусто. (Демосфен)

Кириченко Єгор Русланович

РЕФЕРАТ

Дипломний проект на тему «Ливарний комплекс авіабудівного заводу з розробленням технологій лиття»  150 стор.; 7 рис.; 40 табл.
В проекті розробляється технологічний процес виготовлення виливка “Коліно” із сплаву Сталь 40Л, “Корпус 2” із сплаву Сталь 45Л та планування відділення лиття за моделями, що витоплюються.
Метою проекту є визначення технологічних параметрів та складання опису виробництва виливка;  розроблення і обґрунтування технології виробництва виливка; технологічне планування і організація роботи авіабудівного цеху, що включає відділення лиття за моделями, що витоплюються.
Економічні розрахунки підтверджують правильність вибору технологічного процесу виготовлення сталевих виливків.
Проведений аналіз небезпечних виробничих факторів у відділенні лиття за моделями, що витоплюються. Розроблені заходи щодо створення безпечних умов праці  у відділенні, та охорони довкілля.

ВИЛИВОК, ДЕТАЛЬ, ВІДДІЛЕННЯ ЛИТТЯ ЗА МОДЕЛЯМИ, ЩО ВИТОПЛЮЮТЬСЯ, СТАЛЬ, КЕРАМІКА, МОДЕЛЬ.