187. Картина – песня без слов. (Юон)

Корчак Артур Вікторович

Дипломний проект: 93 сторінок, 20 таблиць, 9 рисунків, 7 додатків.

Об'єкт проектування – розробляється технологічний процес виготовлення сталевого виливка "Державка мертвої точки" масою 3,3 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми з використанням фігурних модельних плит.

Предмет проектування – технологія ливарної форми, організація сумішоприготувального відділення ливарного цеху; розроблення і ефективних способів приготування формувальної і стрижневої суміші; проектування коткового змішувача.

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування сумішоприготувального відділення, спроектовано котковий змішувач що здатен працювати автоматично.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) сталевих виливків середньої складності в умовах серійного або масового виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників та надано рекомендації щодо захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.

ДЕРЖАВКА МЕРТВОЇ ТОЧКИ, СУМІШОПРИГОТУВАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ, КОТКОВИЙ ЗМІШУВАЧ, ЛИВАРНА ФОРМА, СТРИЖНЕВИЙ ЯЩИК, ФІГУРНА МОДЕЛЬНА ПЛИТА.