Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

9. Препятствия – это те пугающие вещи, которые Вы видите, когда переводите свой взгляд с цели. (Х. Мор)


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Демиденко Дмитро Анатолійович

У проекті на тему: «Технологічний процес та організація роботи заливального відділення ливарного цеху з розробкою технології лиття під низьким тиском алюмінієвого сплаву АК12» реконструюється ливарний цех МП «Фірма ПТК» до потужності 1965 тонн придатних виливків на рік з алюмінієвого сплаву АК12 литтям під низьким тиском, розробляється технологічний процес виготовлення виливків «Диск» у металеві прес-форми.

Метою проекту є визначення технологічних параметрів і складання опису виробництва виливка, розроблення і обґрунтування етапів заливання розплаву.

Розроблений технологічний процес виготовлення конкретного виливка може бути рекомендований як типовий при виробництві дрібних (до 100кг) виливків із алюмінієвого сплаву АК12 в умовах серійного виробництва для автомобілебудування.

При організації роботи заливального відділення вибране високопродуктивне устаткування та його розміщення у ливарному цеху.

Попередні розрахунки економічних показників прийнятих проектних рішень свідчать про економічну доцільність використання запропонованого процесу.

Проведений аналіз шкідливих і небезпечних виробничих факторів у ливарному цеху. Розроблені заходи щодо створення безпечних умов та охорони довкілля за рахунок використання останніх досягнень у галузі охорони праці.

В результаті проектування технології підвищується вихід придатного литва, знижується витрата металу та допоміжних матеріалів на тонну придатного литва.

 

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©