87. Заговори, чтобы я тебя увидел. (Сократ)

Іващенко Василь Васильович

Тема дипломного проекту: «Розроблення технології виготовлення виливка «Корпус задній» та організація роботи формувального відділення ливарного цеху»

Обсяг дипломного проекту: 101 сторінок, 10 рисунків, 32 таблиця, 5 креслень, 1 додатк, 20 бібліографічних найменувань за переліком посилань.

Мета дипломного проекту – розробка технологічного процесу виготовлення виливка “Корпус задній” та організація роботи формувального відділення, яке здатне забезпечити випуск 2000 тонн придатних виливків на рік.

Виливок “Корпус задній” виготовляється з силуміну (АК7ч). Маса виливка становить 4,5 кг. Виготовляється виливок литтям в разові піщано-глинисті форми.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників та приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця за рахунок використання останніх досягнень у галузі охорони праці.

ВИЛИВОК, ДЕТАЛЬ, АЛЮМІНІЙ, ПІЩАНО-ГЛИНИСТА ФОРМА, ОПОКА, ШИХТА, ФОРМУВАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ, РЕШІТКА