144. Тот, кто хочет, делает больше, чем тот, кто может. (Г.Мурей)

Мельник Мирослав Володимирович

Дипломний проект:   76   с., 6 рис., 19 табл., 11 посилань.

У роботі представленно проект дільниці кокільного лиття ДП «КБТЗ» до потужності 10000 тонн придатних виливків в рік з чавуну марок СЧ18, СЧ20, СЧ25 литвом в кокіль, а також розробляється технологічний процес виготовлення виливків «Корпус масляного насосу» із сірогоч авунну СЧ 18.

Метою проекту є визначення технологічних параметрів та складання опису виробництва виливка; розроблення і обґрунтування етапів приготування рідкого сплаву.

Розроблений технологічний процес виготовлення конкретного виливка може бути рекомендований як типовий при виробництві дрібних (до 100 кг) чавунних виливків середньої складності в умовах серійного або масового виробництва для машинобудування.

Попередні розрахунки економічних показників прийнятих проектних рішень свідчать про економічну собівартість використання запропонованого процесу.

Проведений аналіз шкідливих та небезпечних виробничих факторів у ливарному цеху. Розроблені заходи щодо створення безпечних умов, та охорони довкілля.

ВИЛИВОК, ЧАВУН ,КОКІЛЬНЕ ЛИТВО , КОКІЛЬ , ШИХТА