44. Доверяй, но проверяй.

Завертайло Микола Вікторович

Дипломний проект "Розроблення технологічного процесу виготовлення сталевого виливка середньої складності та організація роботи плавильного відділення ливарного цеху приладобудівного заводу": 89 стор., 31 табл., 7 рис., посилань 4.

Об'єкт проектування – технологічний процес виготовлення виливка із вуглецевої сталі «Кронштейн» масою 4,5 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми, організація плавильного відділення ливарного цеху; розроблення і обґрунтування ефективних способів приготування сплавів на основі заліза.

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування ливарного відділення та ливарного устаткування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження для виробництва дрібних (до 20 кг) сталевих виливків середньої складності в умовах серійного або масового виробництва.

Галузь використання – машинобудування приладобудування, військово промисловий комплекс тощо.

КРОНШТЕЙН, ІНДУКЦІЙНА ПІЧ, БРИКЕТ, ПЛИТА МОДЕЛЬНА, ВІДДІЛЕННЯ ПЛАВИЛЬНЕ, СТАЛЬ, ФОРМА ПІЩАНО-ГЛИНЯСТА.