41. Когда много рулевых – быть кораблю на рифах.

Мурадов Євгеній Мугабільович

Дипломний проект складається з: 75 с., 19 табл., 19 рис., 2 додатків та 6 посилань.

Темою проекту є Технологічний процес виготовлення виливка «З’єднувач» масою 0,07 кг з пластмаси та організація відділення термопластавтоматів.

Під час проектування було розроблено технологічний процес виготовлення виливка «З’єднувач» із пластмаси на основі полікарбонату марки Lexan 123R, спроектовано відділення лиття під тиском пластмаси та розраховано вузол зусилля запирання термопластавтомату.

Базові креслення взято з підприємства «ФТС Пластик», де відповідно було пройдено переддипломну практику.

Розроблено такі креслення: план відділення лиття під тиском,деталі з ливниковою системою, деталь з технологією, прес-форма, термопластавтомат та техніко-економічні показники.

У дипломному проекті наведені організаційно-економічні розрахунки та заходи з охорони праці і захисту навколишнього середовища.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних виливків із пластмаси середньої або високої складності в умовах масового виробництва.