82. Пока Вы не поняли потребителя, Вы не сможете понять существа деятельности Вашего предприятия.

Репета Людмила Петрівна

ОПТИМІЗАЦІЯ СКЛАДУ СТРИЖНЕВОЇ СУМІШІ НА ОСНОВІ СМОЛИ СФП 011Л ТА РОЗЧИННИКА МЕТИЛАЦЕТАТУ

Магістерська дисертація: 110 стор., 23 рис., 12 табл., 27 бібліографічних посилань.

Об’єкт дослідження – процес виготовлення стрижневої суміші на основі кварцового піску та спученого перліту для виробництва комбінованих пінополістиролових моделей.

Предмет дослідження – стрижнева суміш на основі кварцового піску, спученого перліту, смоли СФП 011Л та розчинника метилацетату.

Мета роботи – розроблення та оптимізація технологічних параметрів виготовлення комбінованих пінополістиролових моделей.

Методика дослідження – використані сучасні методи досліджень й оброблення результатів даних.

Результати досліджень – вивчено вплив компонентів стрижневої суміші та режиму спікання на її механічні властивості, а також вплив дії перегрітої пари на міцність та вологонасичення стрижнів.

Галузі використання – виготовлення виливків із складними внутрішніми порожнинами, методологія лиття за моделями, що газифікуються на машинобудівних підприємствах.

ПІНОПОЛІСТИРОЛ, СПУЧЕНИЙ ПЕРЛІТ, СТРИЖНЕВА СУМІШ, ЗВʼЯЗУВАЛЬНИЙ КОМПОНЕНТ, РОЗЧИННИК, РЕЖИМ СПІКАННЯ, ВЕЛИЧИНА ЗЕРНА, МІЦНІСТЬ, ВОЛОГОНАСИЧЕННЯ