146. Отвергая – предлагай, предлагая – действуй‼

Коритний Богдан Олександрович

У проекті «Технологічний процес та організація роботи позапічного відділення ливарного цеху з розробкою технології лиття під низьким тиском алюмінієвого сплаву AК12» розробляється технологічний процес виготовлення виливка “Диск” із сплаву алюмінію АК12 ДСТУ 2839–94 масою 12 кг, та планування дільниці лиття під низьким тиском.

Метою проекту є визначення технологічних параметрів та складання опису виробництва виливка; розроблення і обґрунтування технології виробництва виливка; технологічне планування і організація роботи дільниці лиття під низьким тиском.

Економічні розрахунки підтверджують правильність вибору технологічного процесу виготовлення алюмінієвих виливків.

Проведений аналіз небезпечних виробничих факторів у відділенні лиття під тиском. Розроблені заходи щодо створення безпечних умов праці у відділенні, та охорони довкілля.