22. Дело подобно автомобилю: само по себе оно будет двигаться только под гору. (Заповедь менеджера)

Бойко Дмитро Володимирович

Метою даного проекту «Розроблення технології виготовлення виливка «Корпус» та організація роботи плавильного відділення» є проектуванняплавильного відділенняливарного заводу по виробництву виливків з сплавів АК7ч, 30ХГСЛ, СЧ20 потужністю 4000 т придатних виливків на рік.

В проекті запропоновані сучасні варіанти технологічних процесів виготовлення литих заготовок та оптимального використання високо-продуктивного устаткування, яке забезпечує ці технологічні процеси. Приділена увага питанням уникнення перетину вантажопотоків, визначення площ основних і допоміжних відділень, вибору типу будівлі, розміщення устаткування і транспортних засобів, а також покращення умов праці в цеху.

Наявність в цеху сучасного устаткування дає можливість використовувати прогресивні технологічні процеси виготовлення виливків у разових формах з використанням стрижневих сумішей з ХТС.

Розроблені технологічні процеси виготовлення одного виливка представника.

Економічні розрахунки підтверджують оптимальність проектування плавильного відділення ливарного цеху та вибір технологічних процесів виготовлення алюмінієвих і залізо-вуглецевих виливків.

ВИЛИВОК, СТРИЖЕНЬ, ПІЧ, СПЛАВ, ПІЩАНО-ГЛИНИСТА ФОРМА, ОПОКА, МАШИНА, РЕШІТКА, ПРОЦЕС, СУМІШ, ПЛАН ЦЕХУ, ВІДДІЛЕННЯ.