176. Стать отцом совсем легко. Быть отцом, напротив, трудно. (В.Буш)

Оніщук Аліна Іваніна

Дипломний проектна тему «Розроблення технології виготовлення сталевого виливка середньої складності та організація роботи відділення фінішних операцій ливарного цеху»: 117 стор., 31 табл., 11 рис., 14 посилань, 4 додатки

Об'єкт проектування – технологічний процес виготовлення виливка з вуглецевої сталі «Кронштейн» масою 14,5 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – розроблено технологію ливарної форми, відділення фінішних операцій ливарного цеху; розроблення і обґрунтування ефективних способів приготування сплавів на основі заліза.

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування відділення фінішних операцій та ливарного устатковування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних сталевих виливків в таких галузях виробництва як машинобудування, приладобудування, військовопромисловий комплекс тощо.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників, а також приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.