96. Укрепляй веру подчиненного в важность порученного ему дела и он сделает невозможное возможным.

Скирденко Марія Вячеславівна

Тема диплому «Технологія виготовлення виливків із залізовуглецевих сплавів та організація роботи відділення виготовлення моделей, що витоплюються»

Дипломний проект: 77 сторінок, 21 таблиць, 5 рисунків, 12 посилань, 6 додатків.

Об'єкт проектування – розробляється технологічний процес виготовлення виливка із хромистої сталі «Кронштейн» масою 1,65 кг литтям за моделями, що витоплюються.

Предмет проектування – технологія ливарної форми, організація відділення виготовлення моделей, що витоплюються; розроблення і обґрунтування ефективних способів приготування сплавів на основі заліза.

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування відділення виготовлення моделей, що витоплюються та ливарного устаткування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) сталевих та чавунних виливків середньої складності в умовах дрібносерійного або серійного виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників, а також приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.

КРОНШТЕЙН, ШПРИЦ-МАШИНА МОДЕЛІ 659А, МОДЕЛЬ, ЩО ВИТОПЛЮЄТЬСЯ, СТАЛЬ, ПРЕС-ФОРМА, КОНТЕЙНЕР, ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИЛИВКА