Не предаваться пустым мечтаниям.

Гордійчук Зінаїда Олександрівна

Тема диплому: «Розроблення технологічного процесу виготовлення сталевого виливка середньої складності та організація роботи сумішоприготувального відділення ливарного цеху»

Дипломний проект: 104 стор., 30 табл., 5 рис., 14 посилань, 4 додатки.

Об'єкт проектування – технологічний процес виготовлення виливка з вуглецевої сталі «Корпус боковий» масою 53,5 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми та організація роботи сумішоприготувального відділення ливарного цеху.

Результати проектування – розроблено технологію ливарної форми, виконано технічне планування сумішоприготувального відділення та розрахунок ливарного устаткування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних сталевих виливків середньої складності в умовах різносерійного виробництва.

Галузь використання – машинобудування, приладобудування, військово-промисловий комплекс тощо