178. В вопросах совести закон большинства не действует. (Ганди)

Кучеренко Павло Борисович

Технологія отримання сталевого виливка та організація роботи плавильного відділення

Дипломний проект: 97 стор., 19 табл., 7 рис., 4 додатки.

Об'єкт проектування – розробляється технологічний процес виготовлення виливка з вуглецевої сталі «Державка дверного ролика» масою 3,5 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми, організація плавильного відділенняливарного цеху; розроблення і обґрунтування ефективних способів приготування сплавів на основі заліза.

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування плавильного відділення та ливарного устатковання.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) сталевих виливків в умовах серійного виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників, а також приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.

ДЕРЖАВКА РОЛИКА, ІНДУКЦІЙНА ПІЧ, ЛИВАРНА ФОРМА, МОДЕЛЬНА ПЛИТА, СТРИЖНЕВИЙ ЯЩИК, ПЛАВИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ