140. Понимание – начало согласия. (Спиноза)

Смірнова Яна Олександрівна

«Технологічний процес виготовлення чавунного виливка середньої складності та організація роботи формувального відділення ливарного цеху»

Дипломний проект: 103 с., 24 табл., 12 рис..

Об'єкт проектування – процес розроблення технології виготовлення чавунного виливка «Корпус передній» масою 7,8 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми та проектування формувального відділення ливарного цеху.

Предмет проектування – технологія ливарної форми та організація роботи формувального відділення ливарного цеху.

Розроблений технологічний процес виготовлення конкретного виливка може бути рекомендований як типовий при виробництві дрібних (до 100кг) чавунних виливків середньої складності в умовах серійного виробництва.

Попередні розрахунки економічних показників прийнятих проектних рішень свідчать про економічну доцільність використання запропонованого процесу.

Проведений аналіз шкідливих та небезпечних виробничих факторів у формувальному відділенні. Розроблені заходи щодо створення безпечних умов для робітників, які працюють у спроектованому відділенні.

ВИЛИВОК, КОРПУС, ЧАВУН, ПІЩАНО-ГЛИНЯСТА ФОРМА, ОПОКА, ФОРМУВАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ, ФОРМУВАЛЬНО-СТРУШУВАЛЬНА МАШИНА