145. Пусть лучше место пустует, чем будет занято неподходящим работником.

Фещук Олександр Васильович

«Технологічний процес виготовлення виливки «Колесо» і організація роботи плавильного відділення ливарного цеху авіабудівного завода».

Об'єкт проектування – розробляється технологічний процес виготовлення сталевого виливка «Колесо» масою 10,5 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми, організація плавильного відділення цеху; розроблення і обґрунтування ефективних способів приготування сплавів на основі заліза.

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування плавильного відділення цеху, розроблена блок-схема процесу виплавляння вуглецевих сплавів в індукційних тигельних печах.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) сталевих та чавунних виливків середньої складності в умовах серійного або масового виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників, а також приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.

КОЛЕСО, ІНДУКЦІЙНА ТИГЕЛЬНА ПІЧ, ЛИВАРНА ФОРМА, СТРИЖНЕВИЙ ЯЩИК, МОДЕЛЬНА ПЛИТА, ПЛАВИЛЬНЕ  ВІДДІЛЕННЯ