Не предаваться пустым мечтаниям.

Губенко Станіслав Ігорович

«Технологічний процес виготовлення виливка «Півмуфта» та організація роботи сумішоприготувального відділення ливарного цеху»

Дипломний проект:91 сторінок, 19 таблиць, 6 рисунків, 5 додатків.

Об'єкт       проектування     –     розробляється    технологічний процес виготовлення сталевого виливка «Півмуфта» масою 8,45 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми, організація сумішоприготувальне відділення ливарного цеху

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми,виконано технічне планування сумішоприготувального відділення.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) сталевих виливків середньої складності в умовах серійного або масового виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників та приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця за рахунок використання останніх досягнень у галузі охорони праці.

ПІВМУФТА, ЛИВАРНА ФОРМА, МОДЕЛЬНА ПЛИТА, СУМІШОПРИГОТУВАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2018©