1. Для того, чтобы поменять отношение к неприятностям, необходимо принять тот факт, что все, что случается с нами, создано для нашего духовного роста. (Скотт Пек)

Голіней Михайло Мирославович

Технолологічний процес та організація роботи плавильного відділення ливарного цеху з розробкою техноголії плавлення сплаву АК12

У проекті реконструюється ливарний цех МП «Фірма ПТК» до потужності 1965 тонн придатних виливків на рік з алюмінієвого сплаву АК12 литтям під низьким тиском, розробляється технологічний процес виготовлення виливків «Диск» у металеві прес-форми.

Метою проекту є визначення технологічних параметрів і складання опису виробництва виливка; розроблення і обґрунтування етапів приготування розплаву.

Розроблений технологічний процес виготовлення конкретного виливка може бути рекомендований як типовий при виробництві дрібних (до 100кг) виливків із алюмінієвого сплаву АК12 в умовах серійного виробництва для машинобудування.

Попередні розрахунки економічних показників прийнятих проектних рішень свідчать про економічну доцільність використання запропонованого процесу.

Проведений аналіз шкідливих і небезпечних виробничих факторів у ливарному цеху. Розроблені заходи щодо створення безпечних умов та охорони довкілля за рахунок використання останніх досягнень у галузі охорони праці.

ДИСК, ПЛАВИЛЬНА ПІЧ, ПРЕС-ФОРМА, ПЛАВИЛЬНА ДІЛЬНИЦЯ, ПЛАН ЗАВОДУ, ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ