Уметь хранить секрет.

Булига Дмитро Сергійович

«Технологія виготовлення виливка «Корпус-кронштейн гідромуфти» з плануванням плавильно-заливального відділення»

Об'єкт проектування –технологічний процес виготовлення алюмінієвого виливка «Корпус-кронштейн гідромуфти» масою 18,8 кг за моделями, що витоплюються.

Предмет проектування – технологія ливарної форми, організація плавильно-заливального відділення цеху; розроблення і обґрунтування ефективних способів приготування сплавів на основі заліза та алюмінію.

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування плавильно-заливального відділення цеху.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) сталевих та алюмінієвих виливків середньої складності в умовах серійного або масового виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників, а також приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.