150. И прежде, чем советоваться с прихотью, посоветуйтесь со своим кошельком. (Б.Франклин)

Паска Олександр Миколайович

«Виготовлення виливка з чавуну та організація формувального відділення»

Дипломний проект: 86 с.,14 рис., 21 табл.,11літературних посилань.

У проекті,проектуєтьсяформувальне відділення ливарного цеху

ПП «Ніко» потужності 1500 тонн придатних виливків в рік з чавуну марок СЧ20, СЧ25 ВЧ500-2 та сталі 25Л, а також розробляється технологічний процес виготовлення виливка «КОЛІНО» із чавуну ВЧ500-2 ГОСТ 7293-85 масою 0,6 кг литтям за моделями що газифікуються.

Метою проекту є визначення технологічних параметрів та складання опису виробництва виливка та його формування;

Розроблений технологічний процес виготовлення конкретного виливка може бути рекомендований як типовий при виробництві дрібних (до100кг)чавунних виливків середньої складності в умовах серійного або масового виробництва для машинобудування.

Попередні розрахунки економічних показників прийнятих проектних рішень свідчать про економічну собівартість використання запропонованого процесу.

Проведений аналіз шкідливих та небезпечних виробничих факторів у ливарному цеху. Розроблені заходи щодо створення безпечних умов, та охорони довкілля.