21. Стоимость жизни постоянно растет, но спрос на нее не падает.

Скрипник Анастасія Ігорівна

Розроблення технологічного процесу виготовлення сталевого виливка середньої складності та організація роботи стрижневого відділення ливарного цеху приладобудівного заводу

Об'єкт проектування розробляється технологічний процес виготовлення сталевого виливка «Кришка» масою 4,5 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми.

Предмет проектування технологія ливарної форми, організація роботи стрижневого відділення ливарного цеху; розроблення й обґрунтування ефективних способів приготування сплавів на основі заліза.

Результати проектування розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування стрижневого відділення ливарного цеху, роз-роблена технологія виготовлення виливків шляхом безопокового формування у брикети з вертикальним рознімом.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) сталевих виливків середньої складності в умовах серійного або масового виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників, а також приділено увагу захисту навко-лишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.

КРИШКА, МЕХАНІЗМ ПРЕСУВАННЯ, БРИКЕТ, ПЛИТА МОДЕЛЬ-НА, ВІДДІЛЕННЯ СТРИЖНЕВЕ