121. Мы все чувствительны к комплементам. (А.Линкольн)

Яшан Олексій Олександрович

«Розроблення технологічного процесу виготовлення сталевого виливка середньої складності та організація роботи сумішоприготувального відділення ливарного цеху приладобудівногозаводу»

Дипломний проект: 96 стор., 33 табл., 7 рис., посилань 17.

Об'єкт проектування – технологічний процес виготовлення виливка із вуглецевої сталі «Корпус підчіпника» масою 10 кг литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – технологія ливарної форми, організація сумішоприготувального відділення ливарного цеху; розроблення і обґрунтування ефективних способів приготування сплавів на основі заліза.

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування сумішоприготувальне відділення та ливарного устаткування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження для виробництва дрібних (до 20 кг) сталевих виливків середньої складності в умовах серійного або масового виробництва.

Галузь використання – машинобудування приладобудування, військово промисловий комплекс тощо.

КОРПУС ПІДЧІПНИКА, ЗМІШУВАЧ З ВЕРТИКАЛЬНО ОБЕРТОВИМИ КОТКАМИ, БРИКЕТ, ПЛИТА МОДЕЛЬНА, ВІДДІЛЕННЯ ФОРМУВАЛЬНЕ, СТАЛЬ, ФОРМА ПІЩАНО-ГЛИНЯСТА