Обходить стороной глупцов.

Левіцька Тетяна Олександрівна

Вплив гранулометричного складу кварцового піску на технологічні властивості формувальних сумішей

Магістерська дисертація: 140стор.,16 табл., 25 рис., 54 посилання, 6 додатків.

Об’єкт дослідження – розроблення оптимальних складів пластичних формувальних сумішей та математичної моделі на основі ЛПτ рівномірних розташованих послідовностей.

Предмет дослідження – кварцовий пісок, міцність, газопроникність, обсипання, щільність, пористість.

Мета роботи – дослідження впливу гранулометричного складу кварцового піску на технологічні властивості формувальних сумішей, визначення оптимального співвідношення зерен наповнювача в об’ємі суміші для досягнення її оптимальних властивостей.

Методи дослідження – експериментальне дослідження зміни технологічних властивостей формувальних сумішей (визначення в сирому та сухому стані газопроникності, міцності, обсипання, щільності, пористості) в залежності від гранулометричного складу наповнювача – річкового кварцового піску фракцій – 0315, 04 та 063 з використанням статистичних методів.

Результати досліджень можуть використовуватись для створення формувальних сумішей у ливарному виробництві з наперед заданими властивостями.

Галузі використання – виготовлення ливарних форм для одержання високоякісних виливків.

КВАРЦОВИЙ ПІСОК, ГРАНУЛОМЕТРИЧНИЙ СКЛАД, ФОРМУВАЛЬНІ СУМІШІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ, МІЦНІСТЬ, ГАЗОПРОНИКНІСТЬ, ЩІЛЬНІСТЬ, ОБСИПАННЯ, ПОРИСТІСТЬ