17. Плохой руководитель знает, что надо сделать. А хороший -  показывает, как это сделать.

Ігнатченко Аліна Вячеславівна

Тема диплома «Технологія виготовлення виливка «Кришка» та організація виробництва стрижневого відділення ливарного цеху»

Дипломний проект: 78 сторінок, 21 таблиць, 5 рисунків, 12 посилань, 6 додатків.

Об'єкт проектування – розробляється технологічний процес виготовлення виливка «Кришка» та організація роботи стрижневого відділення ливарного цеху.

Предмет проектування – технологія ливарної форми, організація стрижневого відділення.

Результати проектування – розроблена технологія ливарної форми, виконано технічне планування стрижневого відділення та ливарного устаткування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) чавунних та сталевих виливків середньої складності в умовах масового або серійного виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників, а також приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.

КРИШКА, ПІСКОСТРІЛЬНА СТРИЖНЕВА МАШИНА 2Б83, ЧАВУН, МОДЕЛЬНА ПЛИТА, СТРИЖНЕВИЙ ЯЩИК, ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВ-ЛЕННЯ ВИЛИВКА, ЛИВАРНА ФОРМА