82. Пока Вы не поняли потребителя, Вы не сможете понять существа деятельности Вашего предприятия.

Бойко Дмитро Володимирович

«Ливарний комплекс ПП «Ливарний двір» з розробкою технологій литва»

Дипломний проект: 105 стор. 2 рис. 31 табл. 1 додаток, 19 посилань.

Мета дипломного проекту – проектування ливарного комплексу із забезпеченням випуску 600 тон придатних виливків, розробкою технологій виготовлення виливків представників та розрахунком вузлів машини.

Виливок «Поршень СМД-20» виготовляється з силуміну (АК7). Маса виливка становить 2,4 кг. Виготовляється виливок методом лиття у кокіль.

Виливок «Ручка дверна» виготовляється з чавуну (СЧ20). Маса виливка становить 2 кг. Виготовляється виливок методом лиття по газифікованих моделях.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційноекономічних чинників та приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця за рахунок використання останніх досягнень у галузі охорони праці.

ВИЛИВОК, ДЕТАЛЬ, АЛЮМІНІЙ, ЧАВУН, КОКІЛЬ, ГАЗИФІКОВАНІ МОДЕЛІ, ШИХТА, КОКІЛЬНА МАШИНА