164.Управление представляет собой не что иное, как настраивание других людей на труд.

Корчак Артур Вікторович

Ливарний комплекс вагоноремонтного завозу з розробленням технології виготовлення сталевих виливків

Дипломний проект: 126 сторінок, 41 таблиця, 9 рисунків, 8 креслень.

Об'єкт проектування – розробляється ливарний комплекс вагоноремонтного заводу та технологічні процеси виготовлення сталевих виливків "Клин" та "Штурвал" масою 16,0та 6,3 кг відповідно, литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми з використанням фігурних модельних плит для виливка "Клин".

Предмет проектування – технологія ливарної форми, планування і організація роботи ливарного комплексу; розроблення ефективного виробничого циклу; проектування індукційної печі.

Результати проектування – розроблено технологію ливарної форми, виконано технічне планування сталеливарного комплексу, спроектовано індукційну сталеплавильну тигельну піч.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) сталевих виливків середньої складності в умовах серійного або масового виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників та надано рекомендації щодо захисту персоналу комплексу від шкідливих чинників та покращенню санітарно-гігієнічних умов на робочих місцях.

КЛИН, ШТУРВАЛ, СТАЛЕЛИВАРНИЙ КОМПЛЕКС, ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД, ІНДУКЦІЙНА ПІЧ, ЛИВАРНА ФОРМА, ФІГУРНА МОДЕЛЬНА ПЛИТА