81. Нет некрасивых женщин – есть только женщины, не знающие, что они красивы. (В.Ли)

Кучеренко Павло Борисович

Комплекс сталевого литва вагоноремонтного заводу та технологія виготовлення виливків із залізовуглецевої сталі

Дипломний проект: 136 стор., 48 табл., 8 рис., 4 додатки.

Об'єкт проектування – розробляється комплекс сталевого литва та технологічні процеси виготовлення виливка з вуглецевої сталі литтям у разові об'ємні піщано-глинясті форми.

Предмет проектування – проектування комплексу, технологія ливарної форми, організація роботи комплексу; розроблення і обґрунтування ефективних способів приготування сплавів на основі заліза.

Результати проектування – виконано технічне планування косплексу сталевого литва та ливарного устатковання.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виробництві дрібних (до 100 кг) сталевих виливків в умовах серійного виробництва.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників, а також приділено увагу покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.

ДРОБОМЕТНИЙ БАРАБАН, ЛИВАРНА ФОРМА, ПЕТЛЯ ПОПЕРЕЧНОГО БОРТУ, П"ЯТНИК, КОМПЛЕКС, МОДЕЛЬНА ПЛИТА, СТРИЖНЕВИЙ ЯЩИКa