34. Каждый может умереть как богач, если согласится жить как бедняк. (Генри Гулд)

Мурадов Євгеній Мугабільович

Ливарний комплекс з виготовлення ювелірносувенірної продукції з розробленням технології виливків.

Дипломний проект: 211 стор., табл 33., рис 99., 4 додатка.

Об’єкт проектування – ливарний комплекс з виготовлення ювелірно-сувенірної продукції з розробленням технології виливків.

Предмет проектування – розроблення технологічного процесу виготовлення виливків, організація виробничих відділень ливарного цеху, впровадження сучасних технологій виготовлення високоякісних ювелірних виробів з використанням адитивних технологій.

Результати проектування – розроблення технології виготовлення ювелірної печатки із організацією виробничих процесів лиття за витоплюваними моделями у вакуумній-індукційній ливарній машині з використанням гіпсо-кристаболітних сумішей та комп’ютеризованих технологій тривимірного дизайну та прототипування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виготовленні ювелірно-сувенірної продукції із сплавів на основі благородних та кольорових металів декоративного призначення в умовах серійного виробництва.

У дипломному проекті проведено основні розрахунки з організаційно-економічної чинників та приведені основні заходи з охорони праці та безпеки в надзвичайній ситуації із забезпеченням належних умов праці.

ЮВЕЛІРНА ПРОДУКЦІЯ, ДОРОГОЦІННІ МЕТАЛИ, ВАКУУМНА ІНДУКЦІЙНА ЛИВАРНА МАШИНА, АДИТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ГІПСО-КРИСТАБОЛІТНІ СУМІШІ, ФОРМА-МОНОЛІТ