Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

34. Каждый может умереть как богач, если согласится жить как бедняк. (Генри Гулд)


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Мурадов Євгеній Мугабільович

Ливарний комплекс з виготовлення ювелірносувенірної продукції з розробленням технології виливків.

Дипломний проект: 211 стор., табл 33., рис 99., 4 додатка.

Об’єкт проектування – ливарний комплекс з виготовлення ювелірно-сувенірної продукції з розробленням технології виливків.

Предмет проектування – розроблення технологічного процесу виготовлення виливків, організація виробничих відділень ливарного цеху, впровадження сучасних технологій виготовлення високоякісних ювелірних виробів з використанням адитивних технологій.

Результати проектування – розроблення технології виготовлення ювелірної печатки із організацією виробничих процесів лиття за витоплюваними моделями у вакуумній-індукційній ливарній машині з використанням гіпсо-кристаболітних сумішей та комп’ютеризованих технологій тривимірного дизайну та прототипування.

Результати проектування можуть бути рекомендовані для впровадження при виготовленні ювелірно-сувенірної продукції із сплавів на основі благородних та кольорових металів декоративного призначення в умовах серійного виробництва.

У дипломному проекті проведено основні розрахунки з організаційно-економічної чинників та приведені основні заходи з охорони праці та безпеки в надзвичайній ситуації із забезпеченням належних умов праці.

ЮВЕЛІРНА ПРОДУКЦІЯ, ДОРОГОЦІННІ МЕТАЛИ, ВАКУУМНА ІНДУКЦІЙНА ЛИВАРНА МАШИНА, АДИТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ГІПСО-КРИСТАБОЛІТНІ СУМІШІ, ФОРМА-МОНОЛІТ

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©