194. Сколько же есть вещей, без которых можно жить. (Сократ)

Булига Дмитро Сергійович

Аналіз та методи виправлення браку ювелірних виливків

Магістерська дисертація: 96 с., 25 рис., 11 табл., 31 посилання.
Об’єкт дослідження – дефекти при литті ювелірних виробів.
Мета роботи – вдосконалення методів виправлення браку при литті ювелірних виробів.
Предмет дослідження - Методи виправлення браку ювелірних виливків.
Методи дослідження – емпіричні методи, графічні методи.
Результати дослідження – визначено оптимальні режими роботи лазера при роботі з різними сплавами.
Значущість роботи – лазерні технології знайшли широке застосування майже у всіх галузях промисловості, тому їх дослідження веде до покращення та розширення можливостей лазера.
Галузі застосування – металургія, медицина, космічна техніка, електроніка, літакобудування, ювелірне мистецтво.
Прогнозовані припущення – розроблені режими роботи можуть використовуватися у реальному виробництві, забезпечуючи максимальну ефективність при виправленні браку виливків, а також при обробленні металів лазером.
ВИЛИВОК, ЛАЗЕР, МОДЕЛЬ, МОДЕЛЬНА КОМПОЗИЦІЯ, ЗВ’ЯЗУВАЛЬНИЙ КОМПОНЕНТ, КВАРЦЕВИЙ ПІСОК, ГІПС, ПРЕС-ФОРМА, СПЛАВ, ДЕФЕКТ, ФОРМОМАСА, ЗВАРЮВАННЯ, МАРКУВАННЯ