182. Чистая совесть – самая лучшая подушка. (Ибсен)

Демиденко Дмитро Анатолійович

Формування структури виливка при фізичному впливі на розплав

Об'єкт дослідження – процеси кристалізації розплавів на основі тіосульфату натрію.

Предмет дослідження – кінетика кристалізації.

Метою даної роботи є дослідження кристалізації при фізичному впливі на розплав і утворення дендритної структури на прозорих моделях.

Результат дослідження: проведено аналіз зростання кристалічного шару моделюючої речовини при фізичному впливі на розплав та отримано дані щодо кінетики росту твердої фази.

Актуальність роботи полягає в тому, що під час процесу кристалізації розплаву формується безпосередньо структура майбутнього виливка. В даній роботі розглядаються питання щодо підвищення властивостей вихідної продукції шляхом фізичного впливу на розплав та його модифікування.

Галузі застосування: металургія, машинобудування.

КРИСТАЛІЗАЦІЯ, ВИЛИВОК, КРИСТАЛІЗАТОР, ВІБРАЦІЯ, МОДИФІКУВАННЯ, КІНЕТИКА КРИСТАЛІЗАЦІЇ, РОЗПЛАВ