156. Успех – это успеть. (М.Цветаева)

Іващенко Василь Васильович

Оптимізація складу стрижневої суміші на основі кварцового піску та спученого перліту для комбінованих пінополістиролових моделей

Магістерська дисертація: 69 стор., 13 рис., 12 табл., 20 посилань,2 додатки.

Об’єкт дослідження – процес виготовлення стрижневої суміші на основі кварцового піску та спученого перліту для виробництва комбінованих пінополістиролових моделей.

Предмет дослідження – стрижнева суміш на основі кварцового піску, спученого перліту, смоли СФП 011Л та розчинника метилацетату.

Мета роботи – розроблення та оптимізація технологічних параметрів виготовлення комбінованих пінополістиролових моделей.

Методика дослідження – використані сучасні методи досліджень й оброблення результатів даних.

ПІНОПОЛІСТИРОЛ, СПУЧЕНИЙ ПЕРЛІТ, СТРИЖНЕВА СУМІШ, ЗВʼЯЗУВАЛЬНИЙ КОМПОНЕНТ, РОЗЧИННИК, РЕЖИМ СУШІННЯ, МІЦНІСТЬ, ВОЛОГОНАСИЧЕННЯ