5. Каждое утро я просыпаюсь и говорю себе: „Я могу быть в хорошем настроении или  плохом. Я выбираю быть в хорошем настроении”. (Х. Макай)

Кивгило Богдан Володимирович

Технологія виготовлення сталевого виливка за моделями, що витоплюються, планування та організація роботи плавильного відділення ливарного цеху.

Дипломний проект складається з: 86сторінок;9рисунків;12таблиць;

15 посилань, 3 додатка.

В проекті проектується плавильне відділення ливарного цеху потужності

8000 тонн придатних виливків за рік із сталі марок 20Л, 30Л та 40Л. Розробляється технологічний процес виготовлення виливка «Кришка корпусу клапана» із сталі 30Л(ГОСТ 977-88) масою 0,6 кг литтям за моделями що витоплюється.

Результати проектування – розроблена технологія, виконано технічне планування плавильного відділення та ливарного устаткування.

У дипломному проекті також проведено основні розрахунки організаційно- економічних чинників, а також приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця.

Плавильне відділення сталеливарного цеху, кришка корпуса клапана, прес-форм, керамічна оболонка в контейнері, індукційна тигельна піч, техніко-економічні показники