Замечать невидимое.

Нікітін Валерій Андрійович

Комп’ютерне моделювання синтезу реологічних моделей

Об’єкт дослідження:реологічні властивості формувальних сумішей.
Предмет дослідження: пошук невідомих реологічних коефіцієнтів та побудова і вибір адекватних реологічних моделей за отриманими значеннями.
Мета роботи: розробка програмного забезпечення для розрахунку реологічних коефіцієнтів і моделей та дослідження формувальних сумішей за допомогою неї.
Методи дослідження: методи реології; реологічна кібернетика; моделювання; системний аналіз;комп’ютерне моделювання.
Одержані наслідки та їх новизна: використання створеного програмного забезпечення за допомогою сучасної мови програмування спростить дослідження формувальних сумішей у галузі ливарного виробництва, що дозволить отримувати якісні виливки. Новизною є те, що розроблений додаток являє собою новітнє програмне забезпечення в галузі реології формувальних сумішей.
Прогнозовані припущення: результати дослідження можуть бути застосовані в науково-дослідних лабораторіях і на виробництві. В подальшому можливе удосконалення програмного забезпечення в напрямку впровадження штучного інтелекту для отримання більш точних результатів та одержання новітніх теоретичних і практичних результатів.
ФОРМУВАЛЬНІ СУМІШІ, РЕОЛОГІЯ, РЕОЛОГІЧНА КІБЕРНЕТИКА, РЕОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ, РЕОЛОГІЧНІ КРИВІ, МОВА ПРОГРАМУВАННЯ JAVA, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ