Кафедра ливарного виробництва чорних та кольорових металів

Національний технічний університет України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Українська (UA)Русский (RU)English (UK)Deutsch (DE)
FacebookTwitter

Замечать невидимое.


Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст, натисніть Shift+Enter і відправте нам повідомлення.

Нікітін Валерій Андрійович

Комп’ютерне моделювання синтезу реологічних моделей

Об’єкт дослідження:реологічні властивості формувальних сумішей.
Предмет дослідження: пошук невідомих реологічних коефіцієнтів та побудова і вибір адекватних реологічних моделей за отриманими значеннями.
Мета роботи: розробка програмного забезпечення для розрахунку реологічних коефіцієнтів і моделей та дослідження формувальних сумішей за допомогою неї.
Методи дослідження: методи реології; реологічна кібернетика; моделювання; системний аналіз;комп’ютерне моделювання.
Одержані наслідки та їх новизна: використання створеного програмного забезпечення за допомогою сучасної мови програмування спростить дослідження формувальних сумішей у галузі ливарного виробництва, що дозволить отримувати якісні виливки. Новизною є те, що розроблений додаток являє собою новітнє програмне забезпечення в галузі реології формувальних сумішей.
Прогнозовані припущення: результати дослідження можуть бути застосовані в науково-дослідних лабораторіях і на виробництві. В подальшому можливе удосконалення програмного забезпечення в напрямку впровадження штучного інтелекту для отримання більш точних результатів та одержання новітніх теоретичних і практичних результатів.
ФОРМУВАЛЬНІ СУМІШІ, РЕОЛОГІЯ, РЕОЛОГІЧНА КІБЕРНЕТИКА, РЕОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ, РЕОЛОГІЧНІ КРИВІ, МОВА ПРОГРАМУВАННЯ JAVA, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

03056, м. Київ - 56, вул. Політехнічна 35, корпус 9, поверх 4. Тел.: +38(044)204-82-16. Кафедра ЛВЧКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2010-2019©