66. Чтобы испортить отношения, достаточно начать выяснять их.

Панконін Костянтин Андрійович

Розроблення технологічного процесу виготовлення сталевого виливка, планування та організація роботи формувально-складально-заливально-вибивального відділення ливарного цеху

Дипломний проект:   114 стор., 32 табл., 16 посилань та 2 додатки.

Мета дипломного проекту – розроблення технологічного процесу виготовлення виливка «Кришка масляного насосу» та проектування формувально-складально-заливально-вибивального відділення потужністю 8000 тон придатних виливків за рік.

Об’єкт проектування – технологічний процес виготовлення виливка зі сталі 25Л «Кришка масляного насосу» масою 6,0 кг литтям у разові об’ємні піщано-глинясті форми.

Галузь використання – машинобудування, авіабудування тощо.

Результати – розроблено технологію виготовлення виливка «Кришка масляного насосу» литтям у разові піщано-глинясті форми (ПГФ), також проведено основні розрахунки організаційно-економічних чинників та приділено увагу захисту навколишнього середовища та покращенню санітарно-гігієнічних умов робочого місця за рахунок використання останніх досягнень у галузі охорони праці.

ВИЛИВОК, СТАЛЬ, ФОРМА, ФОРМУВАЛЬНА СУМІШ, ОПОКА, ФОРМУВАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ, АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ, ІНЕРЦІЙНА ГРАТКА